P-03

  • REZERVIRANO
Oznaka P-03
Prodaja/najam Za prodaju
Vrsta Novogradnja
Tip Poslovni prostor
Sobnost 1-soban
Orijentacija Zapad
Etaža Prizemlje
Grijanje Dizalice topline
Energetski razred A+
Godina izgradnje 2026
Faza U izgradnji
Županija Zagrebačka
Grad Velika Gorica
Naselje Veliko Polje
Površina 156,12 m2
Cijena po m² 2.800,00 EUR/m²
Ukupna cijena 437.136,00 EUR

Iskaz neto površine stana

Oznaka  Naziv prostora  Površina  Prodajna površina 
P-05 Ured 156,12 156,12
  UKUPNA POVRŠINA 156,12 m2 156,12 m2

TLOCRT - POZICIJA

Pozicija stana na etaži
vrh stranice